Widzew. Gra w środku pola i bez gola

p
Drugi sparing był mniej udany od pierwszego. Tym raezm Widzew nie strzelił żadnego gola. Przypomnijmy, w premierze pokonał Zjednoczonych Stryków 4:0

Dobrze się zaczęło, ale potem... W 2 min po składnej akcji i strzale z woleja Kazimierowicz posłał piłkę obok słupka. Kolejne groźne akcje stwarzali gospodarze. Raz Humerskiego uratował słupek, w kolejnej akcji piłkę z linii bramkowej wybił Kozłowski. Potem do końca pierwszej połowy gra toczyła się głównie w środku pola.
Widzew dobrze zaczął drugą połowę. W 49 minucie bramkarz Victorii kapitalnie wybronił uderzenie Radwańskiego. Potem jednak składniej atakowali gospodarze. Pod koniec meczu akcje łodzian były groźniejsza. Jedna z kontr Widzewa mogła prznieść gola. W sytuacji sam na sam bramkarz gospodarzy obronił strzał Broniszewskiego.

Victoria Sulejówek – Widzew Łódź 0:0

Widzew (I połowa): Humerski – Kozłowski, Nowak, Rodak, Gromek (41. Szewczyk) – Budka, Olczak, Kazimierowicz, Michalski – Zawodziński – Kamiński
Widzew (II połowa): Wolański – Tlaga, Zieleniecki, Rodak, Szewczyk (78. Wielgus) – Budka (64. Strus), Broniszewski, Kazimierowicz (70. Możdżonek), Mąka – Radwański – Kamiński

Materiał oryginalny: Widzew. Gra w środku pola i bez gola - Express Ilustrowany