Wieczorek: Życzyłbym sobie pod choinkę, żeby wszyscy zostali w Górniku

psz
- To był dobry mecz w naszym wykonaniu, choć mieliśmy w drugiej połowie fragment, kiedy przy wyniku 2:1 Legia mocno napierała i musieliśmy się cofnąć i trochę pobronić - przyznał Ryszard Wieczorek, trener Górnika Zabrze.

Górnik wyeliminował Legię w 1/8 finału Pucharu Polski! Wojskowi nie obronią trofeum

Ryszard Wieczorek (trener Górnika Zabrze): To był dobry mecz w naszym wykonaniu, choć mieliśmy w drugiej połowie fragment, kiedy przy wyniku 2:1 Legia mocno napierała i musieliśmy się cofnąć i trochę pobronić. Jednak w przekroju całego meczu, od pierwszej minuty, byliśmy zespołem, który wiedział co chce zrobić. Nie pozwoliliśmy Legii swobodnie wyprowadzać piłki.

Cieszymy się, że z tak dobrym przeciwnikiem zagraliśmy dobry mecz. Gramy dalej w Pucharze Polski, zobaczymy jak nam się to wiosną poukłada. W lidze też jesteśmy blisko, więc wszystko jest w naszych rękach.

Do tej pory nie rozmawialiśmy na temat transferów wychodzących z klubu. Życzyłbym sobie pod choinkę, żeby wszyscy zostali w Górniku.

źródło: Górnik Zabrze

Skrót meczu Górnik Zabrze - Legia Warszawa 3:1 (BRAMKI, WIDEO)