Wierna Małogoszcz zagra z MKS Trzebinia-Siersza

Kamil Markiewicz
Jan Kowalski (przy piłce) był jedynym wyróżniającym się zawodnikiem Wiernej Małogoszcz w meczu ze Stalą Rzeszów. Kamil Markiewicz
W sobotnim spotkaniu trzeciej ligi Wierna Małogoszcz zaprezentowała się ze słabej strony. Nasza drużyna uległa w wyjazdowej konfrontacji Stali Rzeszów aż 1:6, do przerwy przegrywając 0:1. Gola dla małogoskiej drużyny zdobył w 89 minucie Michał Smolarczyk.

W niedzielę, o godzinie 15, Wierna podejmować będzie MKS Trzebinia-Siersza. MKS po jedenastu kolejkach zajmuje ósme miejsce z dorobkiem 16 punktów. - Trener Robert Moskal ma mocną i szeroką kadrę, złożoną z zawodników, którzy wcześniej występowali w czołowych małopolskich klubach. Rywale mieli bardzo dobrą passę, która została przerwana dopiero w ostatniej kolejce z Garbarnią (MKS - Garbarnia 0:3). Życzyłbym sobie, żebyśmy w końcu zagrali skutecznie. Musimy poprawić także grę w drugiej połowie. Do przerwy prezentujemy się nieźle, ale po dokonaniu zmian w naszej grze coś się psuje - mówił Mariusz Lniany, trener Wiernej.

W niedzielnym spotkaniu zabraknie pauzujących za żółte kartki Szczepana Krzeszowskiego i Michała Bały. Ponadto w tym tygodniu z przeziębieniem zmagał się Michał Malinowski. Może on nie być gotowy na konfrontację z MKS.

Materiał oryginalny: Wierna Małogoszcz zagra z MKS Trzebinia-Siersza - Echo Dnia Świętokrzyskie