Wisła Kraków. Vullnet Basha z golem kolejki. Zobacz trafienie pomocnika w meczu z Pogonią

DW
Andrzej Banas / Polska Press
Wisła Kraków przegrała w minionej kolejce z Pogonią Szczecin 2:3 na własnym stadionie. Ozdobą spotkanie niezaprzeczalnie jest gol Vullneta Bashy. Pomocnik Białej Gwiazdy zdobył bramkę kontaktową na kilka minut przed końcem spotkania, ale nie uchronił swojej drużyny od porażki. "Na osłodę po porażce Basha może sie pochwalić najpiękniejszym golem kolejki" napisał na Facebooku oficjalny profil rozgrywek Lotto Ekstraklasy.

Wisła Kraków. Vullnet Basha autorem najładniejszego gola 24. kolejki

Po godzinie gry przy Reymonta wydawało się, że Pogoń zgarnie pewne trzy punkty. W pierwszej połowie Portowcy zdobyli dwie bramki, natomiast po zmianie stron gospodarzy dobił Iker Guarrotxena. Dopiero trzy zmiany personalne w ekipie Macieja Stolarczyka wniosły nieco ożywienia do gry Wisły. W końcówce meczu, w ciągu zaledwie trzech minut dwie piękne bramki zdobył Vullnet Basha i gospodarze uwierzyli w to, że mogą jeszcze doprowadzić do remisu. Ostatecznie mecz potrwał aż 10 minut dłużej, bo "Portowcy" kradli czas jak tylko mogli, ale dopięli swego.

Zobacz gol Vullneta Bashy w meczu z Pogonią Szczecin:

Wisła Kraków zagrała wiosną cztery spotkania. Trzy z nich zakończyły się porażką Białej Gwiazdy. Wiślacy zdobyli w 2019 roku tylko trzy punkty. Przed nimi mecz z Koroną w Kielcach. Początek 9 marca o godzinie 18:00.