Wisła zremisowała z Amkarem Perm

pb/Gazeta Krakowska
Krakowska Wisła przygotowująca się do rundy wiosennej Ekstraklasy zremisowała 1:1 w swoim trzecim sparingu na obozie w Turcji. Tym razem rywalem Białej Gwiazdy był rosyjski Amkar Perm, dwunasty zespół tamtejszej ligi.

Krakowska Wisła po dwóch sparingowych porażkach zaprezentowała się zdecydowanie lepiej niż w poprzednich meczach. Wiślacy zdecydowanie lepiej grali w pierwszej połowie, co udokumentowali strzeleniem bramki. Akcję Patryka Małeckiego i Ivicy Iliewa wykończył celnym strzałem Cezary Wilk.

W drugiej połowie do głosu doszli goście, w szeregach których występował znany z Wisły Nikola Mijajlovic. Ekipa z Permu wyrównała niespełna kwadrans po przerwie po golu z rzutu karnego. Wiślacy mogli pokusić się o zwycięstwo, ale w końcówce meczu "jedenastki" dla Wisły nie wykorzystał Cwetan Genkow.

Kolejny sparing Wisła rozegra w piątek, a przeciwnikiem podopiecznych Tomasza Kulawika będzie Terek Grozny.