Zawodnik MKS Ruch Wysokie Mazowieckie dożywotnio...

Zawodnik MKS Ruch Wysokie Mazowieckie dożywotnio zdyskwalifikowany? Nazar Jedynak ma 35 zarzutów korupcyjnych

ma

Gazeta Współczesna

Aktualizacja:

Gazeta Współczesna

Zawodnik MKS Ruch Wysokie Mazowieckie dożywotnio zdyskwalifikowany? Nazar Jedynak ma 35 zarzutów korupcyjnych

©YouTube

Jak podaje portal www.weszlo.com Nazar Jedynak., który jesienią występował w trzecioligowym MKS Ruch Wysokie Mazowieckie, został zdyskwalifikowany dożywotnio za ustawienie 35 spotkań drużyn młodzieżowych na Ukrainie.
Zawodnik MKS Ruch Wysokie Mazowieckie dożywotnio zdyskwalifikowany? Nazar Jedynak ma 35 zarzutów korupcyjnych

©YouTube

Na Ukrainie Jedynak występował w Olimpiku Donieck. Jako 17-latek miał wpłynąć na wyniki meczów drużyn młodzieżowych. Oprócz Jedynaka zdyskwalifikowano jeszcze pięciu innych piłkarzy, a drużyny U-19 i U-20 wycofano z rozgrywek.

Sam zawodnik nie przyznaje się i zapowiada, że Olimpik odwoła się do Trybunału Arbitrażowego w Lozannie.

Czytaj też: Morderstwo białostoczanina w Anglii. Łukasz Grabowski wyrzucony przed szpitalem z ranami głowy. Policja szuka świadków [ZDJĘCIA]

– Ja i moja agencja PPB Management nie wiedzieliśmy o problemach zawodnika - mówi agent zawodnika, Marcin Prymek, cytowany przez portal www.weszlo.com. - Tak naprawdę dowiedzieliśmy się o nich z Twittera. Zwracaliśmy uwagę przede wszystkim na to, jak wygląda piłkarsko. Chłopak ma potencjał, żeby grać wyżej, więc trochę w niego zainwestowaliśmy i postanowiliśmy pomóc mu przyjechać do Polski. Wcześniej jeden z naszych skautów oglądał jego spotkania na Ukrainie i dał bardzo pozytywną informację o potencjale sportowym. Jego umiejętności i potencjał na debiut w ukraińskiej ekstraklasie zostały ocenione wysoko. Nie wyobrażam sobie, żeby 17-letni chłopak był w stanie ustawić 35 meczów. Ukraińska Federacja musi być bardzo specyficzna, jeżeli twierdzi inaczej. A dożywotnia dyskwalifikacja dla tak młodego zawodnika? Przesada. Zwróćmy uwagę na fakt, że wyrok dotyczy przede wszystkim spotkania z Dynamem Kijów. Nikt z drużyny przeciwnej ukarany nie został, w przeciwieństwie do graczy Olimpiku Donieck. Z tego co wiem, klub będzie odwoływał się do Trybunału Arbitrażowego w Lozannie, więc wyrok nie jest prawomocny. Do tego momentu nic się dla Nazara nie zmienia, cały czas jest uprawnionym zawodnikiem.

Jesienią Jedynak zagrał w 12 meczach MKS Ruch Wysokie Mazowieckie.Wypadek na ul. Antoniukowskiej. Sąd skazał Adriana K. na 15 lat więzienia. Pod wpływem amfetaminy staranował autem dwie osoby

Komentarze

Dodajesz komentarz jako: Gość

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

Liczba znaków do wpisania:

zaloguj się

Wyniki

Herb godpodarza Herb gościa
Brak danych
Więcej