Maurycy Brzykcy
Pogoń wygrała w 2. kolejce w Gliwicach. Na 2:1 w 92. minucie gola strzelił Sebastian Rudol. Wiola Ufland
Zaledwie osiem zwycięskich spotkań zaliczyli w tym sezonie piłkarze Pogoni Szczecin (siedem ligowych i jedno pucharowe). Postanowiliśmy pokazać radość Portowców po każdym z tych zwycięstw. Zaskoczyć może choćby fakt, kto intonuje w szatni Pogoni zwycięskie przyśpiewki.

Już od kilku lat portowy klub prężnie rozwija swój kanał na youtubie, czyli Pogoń TV. Kamera towarzyszy piłkarzom Dumy Pomorza, sztabowi szkoleniowemu, niemal wszędzie. Jest z nimi w chwilach smutku i w chwilach triumfu. Tych drugich w tym sezonie było zdecydowanie mniej, ale i tak można było już stworzyć sympatyczną kompilację radosnych chwil, przyśpiewek z szatni i podziękowań dla kibiców.

Co ciekawe, najczęściej zwycięskie przyśpiewki w szatni Pogoni intonuje w tym sezonie jeden z młodszych zawodników, Sebastian Kowalczyk.

Materiał oryginalny: Zobacz, co śpiewają w szatni piłkarze Pogoni Szczecin po zwycięstwach [FILM, ZDJĘCIA] - Głos Szczeciński