Hubert Pawlik
Marcin Radzimowski/Kamil Bielaszewski
Wyjątkowo w piątkowy wieczór rozpoczęła się 6 kolejka III ligi gr. IV. W Białej Podlaskiej zespół Czarnych Połaniec zremisował z miejscowym Podlasiem 2:2.

III. Czarni Połaniec zremisowali w ostatnich minutach z drużyną Podlasia Białej Podlaskiej 2:2

Podlasie Biała Podlaska - Czarni Połaniec 2:2 (1:0)
Bramki: Mateusz Chyła 18, Marcin Pigiel 70 z karnego - Oskar Łąk 73, Damian Bawor 90
Czarni: Wieczerzak – Smoleń (60’ Pyryk), Załucki, Bakowski, Bażant – Bawor, Wiktor (70’ Łąk), Wątróbski (60’ Nytko), Galara – Stańczyk (90’ Denerski), Gębalski
Żółte kartki: - Smoleń, Bażant

Komplet publiczności, fajne boisko, oświetlenie, nowy stadion. Fajnie się grało w takich warunkach. Pierwsza połowa, w której straciliśmy bramkę po stałym fragmencie gry bardzo wyrównana. Druga połowa była podobna. W 70 minucie kontrowersyjny rzut karny dla drużyny Podlasia. Bramka Pryta bardzo nas uskrzydliła. Później już zamknęliśmy przeciwników na ich połowie. Gol Damiana Bawora również po stałym fragmencie gry. W doliczonym czasie gry mieliśmy jeszcze sytuacje, aby przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę, ale się nie udało. Podlasie to solidny zespół, który nieprzypadkowo zajmuje tak wysoko miejsce w tabeli. Obraliśmy dobrą taktykę. Zmiennicy też pokazali się na duży plus. Liczyłem na rezerwowych w tym meczu, że wprowadzą nieco świeżości do naszej gry i nie zawiodłem się. Trzeba przyznać, że zagraliśmy kolejny dobry mecz, jednak jest niedosyt, że wracamy do Połańca z jednym punktem - podsumował spotkanie trener Czarnych Połaniec, Michał Szymczak.