3. liga. Olimpia Zambrów obnażyła słabe punkty rezerw Legii

Kamil Pietraszko
Olimpia Zambrów jeszcze w tym sezonie III ligi nie przegrała
Olimpia Zambrów jeszcze w tym sezonie III ligi nie przegrała Wojciech Wojtkielewicz
W niedzielne przedpołudnie w podwarszawskich Ząbkach zespół rezerw Legii Warszawa podejmował u siebie drużynę Olimpii Zambrów. Goście rozegrali kapitalny mecz, pewnie pokonując swoich rywali aż 4:0.

Grunt to dobre otwarcie a takim popisali się Zambrowianie, gdy za sprawą strzału Kamila Jackiewicza już w 3. minucie gry objęli prowadzenie. 20 minut później po faulu w polu karnym na Emilu Łupińskim, Kamil Zalewski zamienił jedenastkę na drugiego gola. Zaraz po przerwie świetnie spisujący się tego dnia bramkarz Olimpii, Piotr Czapliński precyzyjnym wybiciem uruchomił Jackiewicza, który po sprytnym minięciu golkipera gospodarzy po raz wtóry wpisał się na listę strzelców. Wynik spotkania kwadrans później ustalił Michał Hryszko.

- Przed meczem, analizując grę naszych przeciwników starałem się dostrzec słabe punkty w formacji defensywnej Legii. Moi podopieczni wykazali się niezwykłą skutecznością, natomiast Piotrek Czapliński bronił dzisiaj bardzo pewnie, co pozwoliło nam spokojnie prowadzić grę – podsumował grę swoich zawodników trener Olimpii, Artur Woroniecki.