Bayern towarzysko przegrał z Karlsruher. Lewandowski tym razem bez gola

mgs
W meczu sparingowym Bayern Monachium przegrał z drugoligowym Karlsruher 1:2. W spotkaniu tym do 75. minuty na placu gry przebywał Robert Lewandowski i zakończył go bez gola.

Bayern Monachium w meczu sparingowym przegrał z drugoligowym Karlsruher 1:2. Gospodarze spotkania objęli prowadzenie już w 16. minucie za sprawą trafienia Boubacara Barry'ego. Do wyrównania kilka minut później doprowadził Arturo Vidal, ale trafienie Chilijczyka nie dało Bawarczykom impulsu do pójścia za ciosem.

Nieco ponad kwadrans przed zakończeniem meczu Jerome Boateng dopuścił się faulu w polu karnym, a sędzia podyktował jedenastkę na rzecz Karlsruher, którą na gola zamienił Dmitrij Nazarow.

Do 75. minuty na placu gry przebywał Robert Lewandowski, ale zagrał przeciętnie i nie strzelił gola. Na boisku jego miejsce zajął Phillipp Steinhart.

Karlsruher - Bayern Monachium 2:1

Bramki: 1:0 Barry (16'), 1:1 Vidal (21'), 2:1 Nazarov (73')

Karlsruher: Orlishausen (Vollath 30') - Valentini (Gouaida 45'), Stoll (Traut 45'), Gulde, Kempe (Sallahi 45') – Krebs, Meffert - Torres, Barry, Yamada (Nazarov 45') - Diamantakos (Hoffer 61').

Bayern Monachium: Neuer - Lahm (Rafinha 45'/Friedl 66'), Martínez (Boateng 45'), Badstuber, Alaba (Dorsch 66') - Rode (Thiago 45'), Alonso (Kimmich 45'), Vidal (Müller 45') - Costa (Robben 45'), Lewandowski (Steinhart 75'), Coman (Pantovic 72')