Chelsea towarzysko pokonała Real Sociedad, dwa gole Costy (GALERIA)

mgs
Piłkarze Chelsea Londyn są już gotowi do rozpoczęcia nowego sezonu ligowego. W ostatnim meczu towarzyskim rozegranym na Stamford Bridge podopieczni Jose Mourinho pokonali Real Sociedad 2:0.

Chelsea na kilka dni przed inauguracją nowego sezonu Premier League w ostatnim meczu sparingowym pokonała Real Sociead 2:0. Dwa gole na wagę zwycięstwa "The Blues" zdobył pozyskany latem tego roku Diego Costa.

Gospodarze rozpoczęli spotkanie z wysokiego "c" i bardzo szybko, bo już w pierwszej minucie objęli prowadzenie po golu Diego Costy. Pierwszą akcję londyńczyków zapoczątkował Ramires, który dośrodkował piłkę w kierunku reprezentanta Hiszpanii, a ten trafił do siatki rywali z Hiszpanii. Drugą bramkę kibice zgromadzeni na Stamford Bridge oglądali zaledwie kilka chwil później, bowiem w siódmej minucie na listę strzelców ponownie wpisał się Costa. W tej sytuacji szczęścia nie miał Andre Schurrle, gdyż futbolówka po jego groźnie wyglądającym strzale zza pola karnego odbiła się jedynie od słupka. Minimalnie niecelne trafienie Niemca dobił dopiero były napastnik Atletico Madryt, zapewniając tym samym swojej nowej drużynie wygraną.

Chelsea Londyn - Real Sociedad 2:0

Bramki: 1. Costa, 7. Costa

Chelsea: Courtois – Ivanovic (82. Zouma), Cahill (46. Azpilicueta), Terry (87. Christensen), Ake (46. Filipe Luis) – Fabregas (72. Mikel), Matić (82. van Ginkel) – Ramires (46. Willian), Hazard (82. Salah), Schurrle (46. Oscar) – Costa (61. Torres)

Real Sociedad: Zubikarai – Zaldua (59. C. Martinez), Ansotegi (11. Gonzalez), Iñigo Martínez, De la Bella (75. A.Oyarzun) – Markel (59. Elustondo), R. Pardo (72. Hervias), Granero (66. Castro), X. Prieto (86. Yuri), Canales (75. I.Hernández) – Agirretxe (66. Estrada)