Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Następne
Przesuń zdjęcie palcem
Piłkarze Chemika Moderatora wygrali bardzo ważny mecz. W...

Chemik przegrał końcówkę 0:2, ale... się cieszył [ZDJĘCIA]

Piłkarze Chemika Moderatora wygrali bardzo ważny mecz. W upalne czwartkowe popołudnie pokonali 3:2 Cuiavię Inowrocław. Dla gości oznaczało to przerwaną serię 9 zwycięstw z rzędu. Podopieczni Piotra Gruszki po 74 minutach prowadzili już 3:0 (a jeszcze w 28 minucie Szymon Maziarz trafił w słupek), ale przyjezdni udanym zrywem (87 i 90 min) doprowadzili do gorącej końcówki. Ostatni gol został strzelony z rzutu karnego, ale na raty - Ariel Jastrzembski dobił swój strzał (wcześniej obronił Gracjan Fabiszewski). Chemik Moderator Bydgoszcz - Cuiavia Inowrocław 3:2 (1:0). Bramki: Adrian Raszka (21-głową), Maciej Kot (58), Olszewski (74) - Sławomir Roszak (87), Ariel Jastrzembski (90-dobitka z karnego). W przerwie meczu z okazji Dnia Dziecka były piłkarskie konkursy dla dzieci. ZOBACZ ZDJĘCIA z MECZU, KIBICÓW i DZIECI >>>>>

Licheń-Grąblin. „Dziś rozpoczynamy maj, najpiękniejszy miesiąc w roku”