MKTG Sportowy i Gol - pasek na kartach artykułów

Cristiano Ronaldo płakał po meczu. W Arabii Saudyjskiej przegrał dotąd dosłownie wszystko

Jacek Czaplewski
Emocje Ronaldo po przegranym meczu
Emocje Ronaldo po przegranym meczu Internet
Cristiano Ronaldo mimo hurtowego strzelania goli przegrywa wszystko jak leci z Al Nassr. W piątkowy wieczór Portugalczyk musiał uznać wyższość Al Hilal w King Cup, czyli krajowym pucharze. Finał skończył się dopiero w siódmej serii rzutów karnych. Po decydującej, zmarnowanej próbie kolegi Ronaldo padł na murawę i płakał jak bóbr.

Cristiano Ronaldo nic nie ugrał z Al Nassr

To był niewiarygodnie emocjonujący finał. Sędzia jeszcze przed przerwą wyrzucił bramkarza Al Nassr Davida Ospinę. W końcówce drugiej połowy czerwone kartki obejrzeli natomiast dwaj gracze Al Hilal - w tym Kalidou Koulibaly. Między tymi wydarzeniami drużyna Ronaldo doprowadziła do remisu dającego dogrywkę.

Ronaldo robił wiele, żeby do karnych nie doszło. Złożył się choćby do przewrotki. Gdyby trafił, gol byłby ozdobą meczu. Piłka trafiła jednak w słupek i wróciła do gry.

W konkursie jedenastek Ronaldo podszedł jako drugi i okazji nie przepuścił. Pomylili się za to trzej jego koledzy co zaważyło o porażce 4-5.

- Szkoda gościa tak po prostu - komentuje na portalu X Łukasz Gikiewicz, który w sąsiadującej z Arabią Saudyjską Jordanii sięgnął swego czasu po mistrzostwo i krajowy puchar.

Tymczasem Ronaldo gra dla Al Nassr od 2023 roku i ciągle nie ugrał nic. Z Al-Hilal przegrał także walkę o tytuł mistrzowski. Pozostają mu jedynie rekordy strzeleckie. W samej lidze trafił w zakończonym sezonie aż 35 razy.

Obok płaczącego Ronaldo świętował nieobecny na boisku z powodu kontuzji Neymar (Al Hilal).