ŁŻ
Fot: ELEVEN SPORTS
Ostatni pojedynek Realu Madryt z Barceloną dostarczył kibicom ogromnej dawki emocji. A te w zasadzie jeszcze nie opadły. Ogień podsyca bowiem Sergio Ramos.

Obrońca „Królewskich”, w 77. minucie spotkania, dosyć brutalnie potraktował wychodzącego na czystą pozycję Leo Messiego. Napastnik „Dumy Katalonii” upadł z impetem na murawę, a główny arbiter spotkania nie miał wątpliwości w ocenie tej sytuacji i pokazał Ramosowi czerwoną kartkę.

Hiszpan, po ostatnim gwizdku, był poirytowany decyzją sędziego. Uznał wręcz ją za duży błąd arbitra.

- Dla mnie to nie była czerwona kartka. Niestety, ta decyzja zaważyła na losach meczu. A co do Leo Messiego - dobrze upadł, ładnie się przekręcił, ale podskoczył i ja go nawet nie dotknąłem - ocenia zajście z 77. minuty meczu Sergio Ramos.

Faktycznie, Messi podskoczył, bo gdyby tak nie zrobił, to zapewne Ramos mógłby mu połamać nogi, tym bardziej, że nie trafił w piłkę i ewidentnie robił wślizg dwiema wyprostowanymi nogami. Czy po tym faulu Hiszpan nie powinien jednak zobaczyć czerwonej kartki. Zobaczcie wideo i oceńcie sami, głosując w naszej sondzie!

Dodajmy jeszcze, że Real zamierza odwołać się od decyzji arbitra, co przedstawiciele klubu z Madrytu już ogłosili w hiszpańskich mediach.

Przypomnijmy też, w El Clasico górą okazali się piłkarze z Barcelony, którzy wygrali pojedynek 3:2.