Dwa gole Adriana Mierzejewskiego w lidze saudyjskiej (WIDEO)

Marcin Trzyna
Adrian Mierzejewski strzelił 2 gole w barwach Al Nassr w wygranym 2:1 spotkaniu z Al-Raed. Reprezentant Polski obie bramki zdobył po uderzeniach głową.

Adrian Mierzejewski wpisał się na listę strzelców w 11. i 72. minucie spotkania. Oba gole Polak zdobył po uderzeniach głową. Al-Raed kontaktową bramkę zdobyło w ostatniej minucie meczu. Dla Adriana Mierzejewskiego to trzeci gol w obecnym sezonie w lidze saudyjskiej. Co ciekawe, wszystkie bramki były piłkarz Trabzonsporu zdobył po uderzeniach z główki. Al-Nassr po tym spotkaniu zajmuje 2. pozycję w ligowej tabeli z dorobkiem 6 punktów.