Elana Toruń strzeliła pięć goli w meczu z Unią Solec Kujawski [WYNIK]

(LN)
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjne Grzegorz Olkowski
W ostatnim meczu kontrolnym przed wyjazdem na zgrupowanie do Rybnika piłkarze Elany Toruń pokonali przed własną publicznością Unię Solec Kujawski 3:2.

Pierwsza połowa dla żółto-niebieskich była bardzo nieszczęśliwa. Torunianie przegrali ją 0:2, a dwa razy piłkę do własnej bramki skierowali gracze Elany. Najpierw uczynił to Dominik Kościelniak, a później Rafał Więckowski.

W przerwie spotkania trener Rafał Górak wymienił całą jedenastkę i zmiennicy wzięli się za odrabianie strat. Popis skuteczności dał ostatnio zakontraktowany Daniel Ciechański. Nowo napastnik żółto-niebieskich trzy razy umieścił piłkę w siatce i zapewnił Elanie wygraną.

Ceremonia otwarcia Zimowych Igrzysk Olimpijskich w Pjongczangu miała kilka zaskakujących akcentów. Chorąży Tonga mimo mrozu przeszedł wyznaczoną trasę skąpo obrany. - Przebyłem Pacyfik, by dotrzeć do Pjongczangu. Takie zimno jest dla mnie niczym! - przekonywał prawie rozebrany i naoliwiony Pita Taufatuofa. Grupa Jamajczyków bawiła się tańcząc, a Rosjan prowadzono pod flagą olimpijską. Zobacz zdjęcia z ceremonii.

Tongijczyk hitem ceremonii w Pjonczangu. Koreańczycy prowadz...

W sobotę nie zagrali m.in. Mariusz Kryszak i Aleksander Tomaszewski. Obaj pomocnicy są kontuzjowani. Zabrakło także chorego Patryka Aleksandrowicza

W poniedziałek żółto-niebiescy wybierają się na obóz. Na zgrupowanie pojedzie 27 piłkarzy

Elana Toruń – Unia Solec Kujawski 3:2 (0:2).

0:1 D. Kościaleniak (10, samobójcza), 0:2 R. Więckowski (39, samobójcza), 1:2 D. Ciechański (50), 2:2 D. Ciechański (68, karny), 3:2 D. Ciechański (90)

Elana (I połowa): Poloczek – Więckowski, Urbański, Felsch – Dobosz – Kościelaniak, Stefanowicz, Lenkiewicz, Stąporski – Kozłowski, Kraksa

Elana (II połowa): Nowak – Będzieszak, Mysiak, Ciach, Wróblewski – Banach – Szafran, Lenartowski, Górska – Pytlik - Ciechański

POLUB NAS NA FACEBOOKU:

Nie wiesz, jak skorzystać z PLUSA? Kliknij TUTAJ, a dowiesz się więcej!

Materiał oryginalny: Elana Toruń strzeliła pięć goli w meczu z Unią Solec Kujawski [WYNIK] - Nowości Dziennik Toruński