Gol Kamila Wilczka w duńskiej ekstraklasie [WIDEO]

Marcin Trzyna
Kamil Wilczek robi furorę w Brondby IF
Kamil Wilczek robi furorę w Brondby IF Brondby IF
W meczu 1. kolejki duńskiej ekstraklasy Brondby IF wygrało u siebie z Esbjergiem 4:0. Bramkę na 2:0 w 42. minucie spotkania zdobył Kamil Wilczek. Były król strzelec Ekstraklasy rozegrał 57 minut.

Brondby wyszło na prowadzenie w 24. minucie spotkania, a na listę strzelców wpisał się Teemu Pukki. W 42. minucie gospodarze prowadzili już 2:0, a dość przypadkowego gola strzelił 28-letni Kamil Wilczek. Po zmianie stron bramki dla Brondby strzelili jeszcze Andrew Hjulsager i Frederik Holst.

Kamil Wilczek rozegrał 57 minut. Dla byłego napastnika m.in. Piasta Gliwice był to pierwszy strzelony gol w nowym sezonie duńskiej ekstraklasy. 28-latek zdołał już strzelić 4 gole w eliminacjach Ligi Europy.