Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Poprzednie
Następne
Przesuń zdjęcie palcem
Ali Gholizadeh 4...

Górnik Zabrze - Lech Poznań 0:0. Zatrważająca impotencja strzelecka. Zobacz oceny lechitów

Ali Gholizadeh 4
W 10 min. ładnie przyjął piłkę i uderzył na bramkę, lecz niecelnie. Ale głównie znowu spowalniał grę, podając do tyłu. Po zmianie stron na pozycji nr 10. Niewiele jednak udało mu się wykreować.

Nika Kwekweskiri 2 (grał do 46 minuty)
Beznadziejny w pierwszej części. Tracił mnóstwo piłek, przegrywał pojedynki, chował się za plecy piłkarzy Górnika. Biegał też w tempie emeryta. Słusznie zmieniony w przerwie

Jesper Karlstroem 4
Bezbarwny przed przerwą. W tak ważnych meczach powinien być liderem, ale nie pokazał nic godnego uwagi. Tuż po przerwie wreszcie powalczył w polu karnym, ale został zablokowany. W sumie powinien być bardziej aktywny.

Radosław Murawski 6
Przed przerwą, najlepszy ze środkowych pomocników. Walczył, wspierał defensywę, przechwytywał piłki i próbował przyspieszyć tempo. Aktywny także po zmianie stron. Do niego nie można mieć większych pretensji.

Kristoffer Velde 4
Zmienił fryzurę, ale nie za bardzo zmieniła się jego forma w porównaniu z poprzednimi meczami. Gdyby w 30 min lepiej przyjął piłkę po dobrym podaniu Szymczaka, byłaby okazja na gola. Chwilę później przeprowadził efektowny rajd. ale został zatrzymany w polu karnym. W 44 min. zepsuł dobrze zapowiadający się kontratak. Próbował zrehabilitować się po zmianie stron, kiedy uderzył groźnie zza pola karnego. W końcówce nie pokazywał się do gry.