Grali Polacy w eliminacjach Ligi Europy [PODSUMOWANIE]

Tomasz J. Górski
Pięciu Polaków, w tym trzech powołanych przez Waldermara Fornalika na wrześniowe mecze eliminacji do MŚ 2014, wystąpiło w swoich drużynach w 4. rundzie eliminacji do Ligi Europejskiej. Najlepiej zaprezentował się Adrian Mierzejewski, który strzelił bramkę i zaliczył asystę. Sprawdź jak zagrali pozostali zawodnicy!

Kamil Biliński (Żalgiris Wilno) – 90 minut w przegranym 0:5 meczu z Red Bull Salzburg
Jarosław Fojut (Tromsö) – 90 minut w wygranym 2:1 meczu z Besiktasem.
Adrian Mierzejewski (Trabzonspor)** – 82 minuty w wygranym 2:0 meczu z albańskim Kukesi. W 31. minucie wykorzystał rzut karny, a w 68. asystował przy bramce Paulo Henrique

Damien Perquis (Betis Sevilla)** – 90 minut w wygranym 2:1 meczu z Jabloncem
Rafał Wolski (Fiorentina AC) – poza kadrą Fiołków w wygranym meczu z Grasshoppersem
Piotr Zieliński (Udinese)* – grał od 63. minuty w przegranym 1:3 meczu ze Slovanem Liberec

* zawodnik powołany na mecz eliminacyjne mecze do MŚ 2014 z Czarnogórą (6 września, Warszawa) oraz San Marino (10 września)