Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Następne
Przesuń zdjęcie palcem
W Słupsku Gryf nie przestraszył się lidera II ligi. Grał jak...

Gryf Słupsk przegrał z Górnikiem Łęczna w Pucharze Polski

W Słupsku Gryf nie przestraszył się lidera II ligi. Grał jak równy z równym, a był nawet moment, że był zespołem lepszym. Przy pierwszej bramce do odbitej piłki dopadł Marcin Stromecki i posłał piłkę obok Michała Kędzi w stronę bramki. Piłkę próbował wybić jeszcze Wańdzio, ale nie zdołał tego uczynić. Gryfici nie załamali się stratą gola. W 16. min. fantastycznym strzałem z dystansu popisał się Wojciech Barnik, ale zmierzającą w okienko bramki piłkę wybił Adrian Kostrzewski. Ładnie też w pole karne wpadł Tomasz Piekarski, ale bramkarz wybronił jego strzał. Gryfici wyrównali po karnym za zagranie ręką. Goście drugiego gola zdobyli po kontrze. Potem były karne z których goście wykorzystali tylko jeden z nich. W drugiej połowie bliski zdobycia goli byli Piechowski i Dąbrowski.

Gryf Słupsk - Górnik Łęczna 1:3 (1:3)

0:1 Krzysztof Wańdzio (11-samobójcza), 1:1 Damian Mikołajczyk (26-karny), 1:2 Paweł Wojciechowski (34), 1:3 Krystian Wójcik (45-karny)

44 - Wojciechowski nie wykorzystał rzutu karnego strzelając nad bramką
Widzów: 750

Gryf: Kędzia - D.Więckowski, Wańdzio, Hołowienkol (79 K.Bednarczyk), Amoah, Piechowskil, Szmytkiewicz (79 M.Majcher), W.Barnikl, Nałęcz (63 Dąbrowski), Piekarski, D.Mikołajczyk. Górnik: Kostrzewski - Zagórski, Midzierski, Pajnowski, Leandro, D.Lewandowskil, Tymosiak (71 Sasin), Wójcik (50 Nakroszius), Stromecki, A.Stasiak (46 Dzięgielewski), Wojciechowski.

Pozostałe wyniki: Garbarnia Kraków - Bytovia Bytów 1:2, Cracovia - Jagiellonia Białystok 4:2, Gryf Wejherowo - Lechia Gdańsk 2:3, Ruch Chorzów - Stomil Olsztyn 3:3 k. 3:4, Chemik Police - Stal Stalowa Wola 0:4, Zagłębie II Lubin - Miedź Legnica 2:2 k. 1:3, Rekord Bielsko-Biała - Concordia Elbląg 2:1, Legia II Warszawa - Wigry Suwałki 2:0, Elana Toruń - Radomiak Radom 1:2, Chełmianka Chełm - Znicz Pruszków 3:3 k. 5:4, Błękitni Stargard - Wisła Kraków 2:1, Stal Rzeszów - Pogoń Szczecin 0:1, KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - Sandecja Nowy Sącz 1:3, Widzew Łódź - Śląsk Wrocław 2:0, Hutnik Kraków - Resovia 2:3 po dogrywce, Chemik Bydgoszcz - Wisła Płock 0:1, Stal Brzeg - Olimpia Elbląg 1:2, Stilon Gorzów Wlkp. - Olimpia Zambrów 5:1, Chrobry Głogów - Lech Poznań 0:2, Polonia Środa Wielkopolska - Górnik Zabrze 0:6, Korona Kielce - Zagłębie Lubin 0:1.

Samochód osobowy dachował na A4. Trzy osoby ranne!

AKTUALIZACJA

Pierwsze posiedzenie sejmiku jeszcze raz przerwane. Podsumowujemy, co się wydarzyło