Hattrick Higuaina. Pewne zwycięstwo Napoli z Dynamem Moskwa (ZDJĘCIA)

krk
Mecz na Stadio San Paolo nie rozpoczął się najlepiej dla piłkarzy Napoli. Gospodarze przegrywali już od 2. minuty. Wtedy do pracy zabrał się Gonzalo Higuain. Argentyński napastnik był głównym bohaterem spotkania. Zanotował hattricka, zapewniając swojemu zespołowi wygraną 3:1. Goście niemal całą drugą połowę grali w osłabieniu po czerwonej kartce dla Romana Zobnina.

SSC Napoli - Dynamo Moskwa 3:1

Bramki: Gonzalo Higuaín 25, 31 (k), 55 - Kevin Kuranyi 2

Napoli: Mariano Andujar - Henrique, Kalidou Koulibaly (9, Raul Albiol), Miguel Britos, Faouzi Ghoulam - Jose Callejón (82 Juan Zuniga), Jorginho, Gökhan Inler, Jonathan de Guzman (70 Marek Hamsík), Dries Mertens - Gonzalo Higuaín

Dynamo: Władimir Gabułow - Aleksiej Kozłow, Tomas Hubocan, Christopher Samba, Jurij Żyrkow - Mathieu Valbuena (72 Aleksiej Ionow), Roman Zobnin, William Vainqueur, Balazs Dzsudzsak (90 Aleksandr Taszajew) - Kevin Kuranyi (62 Alexander Büttner), Aleksandr Kokorin

Czerwona kartka: Roman Zobnin 46