Hat-trick Kamila Grosickiego (wideo)

Krzysztof Kurzyński
Kamil Grosicki wyrasta na gwiazdę ligi tureckiej, w kolejnym meczu pokazując nieprzeciętne umiejętności, jakimi czarował kibiców w Polsce. W spotkaniu pomiędzy Sivasspor i Manisaspor z dobrej strony pokazał się również Maciej Iwański.

Broniący się przed spadkiem Sivasspor wygrał ważny pojedynek z Manisaspor 4:2, a w głównych rolach wystąpili Kamil Grosicki i Maciej Iwański. 23-letni napastnik zdobył pierwszego hat tricka na tureckich boiskach, po raz kolejny zwracając na siebie uwagę menadżerów silniejszych zespołów. Popularny Grosik pierw wykorzystał rzut karny, by już w drugiej części gry zdobyć kolejne dwie bramki w odstępie zaledwie czterech minut. Dziesięć minut później z dobrej strony pokazał się Maciej Iwański, który zaliczył asystę przy bramce Huseyina Toka.