Inter wygrał z Realem Madryt w meczu towarzyskim, piękna bramka Bale'a (WIDEO, ZDJĘCIA)

mgs
W meczu towarzyskim w ramach amerykańskiego tournee Inter Mediolan mierzył się z Realem Madryt. Do 90. minuty tablica wyników wyświetlała remis 1:1, a o zwycięstwie Włochów przesądził dopiero konkurs rzutów karnych.

Real Madryt przegrał w serii rzutów karnych z Interem Mediolan w meczu sparingowym amerykańskiego tournée. Do 90. minuty na boisku utrzymywał się remis po tym, jak cudownej urody bramkę dla Królewskich zdobył z dystansu Gareth Bale, zaś dla Nerazzurrich z rzutu karnego trafił Icardi. Podczas miniturnieju w Stanach nie dopuszcza się remisów, zwycięzcę meczu wyłoniła seria jedenastek, w której minimalnie lepsi okazali się gracze Waltera Mazzariego.

Real Madryt 1:1 Inter (2:3 w karnych)