"Jaaaagiellonio klubie mój. Pokaż dziś charakter swój" - nowa piosenka kibiców Jagi. To będzie stadionowy hit Żółto-Czerwonych!

Mariusz Klimaszewski
Jagiellonia i ich wierni kibice
Jagiellonia i ich wierni kibice jagiellonia.pl/ Kamil Świrydowicz
Piłkarze Jagiellonii Białystok pokonali w Lubinie Zagłębie 2:1 i umocnili się na pozycji lidera ekstraklasy. W Lubinie, tak jak na każdym meczu wyjazdowym, piłkarzy wspierali kibice. W sobotę przebyli 645 kilometrów, by zobaczyć triumf Jagiellonii i cieszyć się z trzech punktów, a żółto-czerrwonych fanów było blisko 300. Podczas meczu zaprezentowali nową piosenkę, która ma ponieść piłkarzy do zwycięstw i pierwszego w historii klubu mistrzostwa Polski.

To nie był spacerek, a mozolna walka przez 90 minut. Piłkarze Jagiellonii byli lepsi, mieli okazje do zdobycia kilku bramek, ale piłka nie chciała wpadać do siatki rywali. Bramkę Zagłębia odczarował Kristoffer Hansen, który strzelając dwa fantastyczne gole uspokoił drżące serca kibiców.

A fani Żółto-Czerwonych po raz kolejny dali popis fantastycznego dopingu. Na trybunach zaprezentowali nową piosenkę, która pomogła w odniesieniu bardzo ważnego zwycięstwa.