Jak oni strzelają? Przegląd bramek Polaków (odc. 7) [WIDEO]

Jakub Seweryn
Jakub Błaszczykowski
Jakub Błaszczykowski Youtube
Świetny mecz Polaków z Borussii, bramki reprezentacyjnych napastników w Ekstraklasie i babol Wojciecha Szczęsnego w Anglii. Zapraszamy do obejrzenia najważniejszych akcji tego weekendu z udziałem polskich kadrowiczów.

Jakub Błaszczykowski, Robert Lewandowski i Łukasz Piszczek, Borussia Dortmund - Bayer Leverkusen 3:0

Polacy z BVB w meczu z Bayerem spisali się znakomicie. Błaszczykowski i Lewandowski zdobyli po bramce, natomiast Piszczek szalał na prawej flance. Wisienką na torcie była przepiękna akcja Biało-Czerwonych, po której Borussia prowadziła 2:0.

Marek Saganowski, Górnik Zabrze - Legia Warszawa 2:2

Napastnik reprezentacji Polski już w 3. minucie wpisał się na listę strzelców, wykorzystując prezent golkipera reprezentacji młodzieżowej - Łukasza Skorupskiego.

Zobacz babola Skorupskiego i bramkę Saganowskiego [WIDEO]

Arkadiusz Piech, Ruch Chorzów - Korona Kielce 1:1

To był dobry weekend dla snajperów kadry Waldemara Fornalika. Do siatki trafił także Arkadiusz Piech, dla którego był to pierwszy gol w tym sezonie.

Zobacz bramkę Piecha [WIDEO]

Wojciech Szczęsny, Arsenal - Southampton 6:1

Szczęsny wrócił wreszcie do bramki Kanonierów, ale tego występu do udanych nie zaliczy. Gdy do przerwy wydawało się, że Arsenal będzie prowadzić 4:0, Polak wykonał 'coś' takiego...

Jak oni strzelają? Przegląd bramek Polaków (odc. 5)