Jakub Górski z Korony Kielce pomógł wygrać reprezentacji Polski bardzo ważny mecz!

Sławomir Stachura
Jakub Górski, pomocnik Korony Kielce zagrał w reprezentacji Polski
Jakub Górski, pomocnik Korony Kielce zagrał w reprezentacji Polski Sławomir Stachura
Reprezentacja Polski do lat 17 wygrała z Finlandią 2:1 w pierwszym meczu w grupie 7 pierwszej rundy eliminacji mistrzostw Europy. W polskiej drużynie grał Jakub Górski z Korony Kielce

Mecz odbył się w Ząbkach, a w drużynie trenera Przemysława Małeckiego grali zawodnicy z rocznika 2002. Jakub Górski wszedł na boisko w 59 minucie i w tym czasie Polacy strzelili dwa gole, gdyż do przerwy przegrywali 0:1.
Kolejny mecz Polacy rozegrają 28 października o godz. 13 przeciwko Luksemburgowi i 31 października o tej samej godzinie z Francją. Oba te mecze odbędą się w Ząbkach

Do drugiej rundy eliminacji (marzec 2019) awansują po dwa najlepsze zespoły z każdej z trzynastu grup oraz cztery drużyny z trzecich miejsc z najlepszym bilansem przeciwko zespołom z pierwszego i drugiego miejsca.

Polska - Finlandia 2:1 (0:1)
Bramki:
Nicola Zalewski 70, Filip Marchwiński 90 - Eetu Rissanen 9.
Polska: Biegański - Niski, Bejger, Niewiadomski, Iskra - Wędrychowski (59. Górski), Kozłowski, Rakoczy (82. Biegański), Marchwiński, Kamiński (46. Zalewski) - Szymczak (66. Turski).

POLECAMY RÓWNIEŻ:

Korona ma 45 lat! Zobacz jak świętowała historyczny sukces

TOP 11 napastników Korony! Król może jest jeden!

Korona Kielce - Echo Dnia

Materiał oryginalny: Jakub Górski z Korony Kielce pomógł wygrać reprezentacji Polski bardzo ważny mecz! - Echo Dnia Świętokrzyskie