Jóźwiak zagrał w reprezentacji młodzieżowej

Karol Mackowiak
Kamil Jóźwiak zagrał w kadrze Polski do lat 20
Kamil Jóźwiak zagrał w kadrze Polski do lat 20 Lukasz Gdak
Reprezentacja Polski do lat 20 przegrała z Portugalią 1:2. W spotkaniu rozgrywanym w Kluczborku w ramach Turnieju Ośmiu Narodów 90 minut rozegrał pomocnik Lecha Poznań, Kamil Jóźwiak.

Podopieczni trenera Dariusza Gęsiora przegrywali już po niespełna pół godzinie gry. W przerwie jednak selekcjoner kadry do lat 20 wprowadził na boisko Michała Żebrakowskiego, który już dwie minuty po wejściu na boisko strzelił wyrównującą bramkę. Goście zwycięskiego gola zdobyli kwadrans przed końcem.

Trener Gęsior od pierwszej minuty postawił na skrzydłowego Kolejorza, Kamila Jóźwiaka. 19-letni piłkarz rozegrał spotkanie w pełnym wymiarze czasowym.

W Turnieju Ośmiu Narodów Polaków czekają jeszcze dwa mecze - 22 marca 2018 roku z Anglią i pięć dni później z reprezentacją Niemiec. Polacy na razie zajmują szóstą pozycję w grupie.

Polska - Portugalia 1:2 (0:1)Bramki: Żebrakowski (47) - Vidigal (28), Dias (77)

Polska: Drągowski - Kwaśniewski, Chruściel, Dzięcioł, Pestka - Jóźwiak, Łabojko (78. Ambrosiewicz), Milewski, Mystkowski(61. Przybylski), Ryczkowski (46. Mandrysz) - Siemaszko (46. Żebrakowski).