Kotwica Kołobrzeg - Radomiak Radom 3:1.

Verner Liczka, trener Radomiaka.
Verner Liczka, trener Radomiaka. Szymon Wykrota
W meczu 24. kolejki drugiej ligi, Radomiak Radom przegrał z Kotwicą w Kołobrzegu 1:3. Jedynego gola dla Radomiaka strzelił w 37 minucie z rzutu karnego, Rossi Leandro. Po meczu długo piłkarze Radomiaka oraz trener Verner Liczka rozmawiali z kibicami zielonych na stadionie w Kołobrzegu.

Kotwica Kołobrzeg - Radomiak Radom 3:1 (0:1)

(Świechowski 52', Biel 55', Giel 68' - Leandro 38' (k))

Kotwica: Błąkała - Azikiewicz, Witt, Lewiński, Prejs (78' Chouwer), Paprzycki, Świechowski, Kacprzycki (88' Sanocki), Biel, Giel (71' Bartlewski), Soboków (84' Janeczko)

Radomiak: Szady - Spychała, Grudniewski, Gurzęda, Sulkowski, Bemba (69' Colina), Kościelny, Cupriak (76' Wojczuk), Leandro, Stąporski (59' Mikołajczak), Stanisławski (64' Kwiek)

W 37. minucie Kamil Cupriak został sfaulowany w polu karnym, a "11" na gola zamienił Leandro. Nasz zespół fatalnie rozpoczął drugą połowę, bowiem najpierw w 52. minucie stracił gola na 1:1, a następnie w 55. minucie na 2:1 dla Kotwicy. Co gorsza, w okresie gry gdy Radomiak dążył do wyrównania i był ku temu blisko, stracił po kontrze gola na 1:3.

Więcej później.

Materiał oryginalny: Kotwica Kołobrzeg - Radomiak Radom 3:1. - Echo Dnia Radomskie