Latal: Zagraliśmy bardzo źle. Lechia wygrała zasłużenie

krk
Jakub Kowalski
Piast w dwóch pierwszych pojedynkach tego roku zanotował bezbramkowe remisy. W Gdańsku ekipa z Gliwic przegrała 1:3 z miejscową Lechią. Radoslav Latal po meczu przyznał, że w sobotę Lechia była poza zasięgiem jego zespołu.

Radoslav Latal, Piast Gliwice:

Zagraliśmy dzisiaj bardzo źle, a w pierwszej połowie praktycznie nie istnieliśmy na boisku. Lechia zagrała świetne zawody i do przerwy mogła wygrywać wyżej.

W drugiej połowie, po czerwonej kartce dla Milosa Krasicia obraz gry nieco się zmienił i udało się nam złapać kontakt. Ostatecznie Lechia zasłużenie wygrała to spotkanie.