Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Poprzednie
Następne
Przesuń zdjęcie palcem
Bartosz Mrozek 4...

Lech Poznań - Górnik Zabrze 1:1. Rezerwowy bohaterem słabego meczu. Zobacz oceny lechitów

BRAMKARZ I OBROŃCY

Bartosz Mrozek 4
W pierwszej części, jedynym zagrożeniem dla jego bramki był rzut karny. Niestety nie odgadł intencji strzelca, Yokota strzelił w jego prawy róg, bramkarz Lecha poleciał w prawy. Nic nie zawalił, zbyt się nie napracował

Alan Czerwiński 5
Na początku meczu wyglądał tak, jakby założył złe buty, po ślizgał się na trawie i tracił równowagę. Odpowiadał za dośrodkowania z rzutów rożnych i po jednej z cent, Ishak trafił piętą w poprzeczkę. W ataku pozycyjnym przydał się dopiero w 70 min. kiedy wbiegł w pole karne z prawej strony i piękną główką doprowadził do wyrównania

Miha Blazić 5
W pierwszej części dobrze się ustawiał, "kasował" niemal wszystkie ataki gości. Wygrywał pojedynki w powietrzu i na ziemi. Po zmianie stron też mógł się podobać

Antonio Milić 5
Podobnie jak Blazić dość pewny, choć w rozegraniu piłki zdarzały mu się też pomyłki. W 64 min. jednak kapitalnie uderzył z dystansu. Szkoda, że zabrakło paru centymetrów

Elias Andersson 4
Na początku meczu świetnie dograł piłkę do Ishaka, ale im dłużej trwała pierwsza połowa, tym gorzej wyglądał. Bardzo często był przy piłce, ale jego dośrodkowania zwykle lądowały na głowach lub nogach rywali. W drugiej połowie trochę lepszy, wreszcie kilka piłek dotarło do kolegów