Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Przesuń zdjęcie palcem
2.01 : Lech Poznań potwierdza to, o czym mówiło się od...

Lech Poznań: Kalendarium 2020 Kolejorza. Dzień po dniu, miesiąc po miesiącu. Sprawdź!

Styczeń

2.01 : Lech Poznań potwierdza to, o czym mówiło się od pewnego czasu - Joao Amaral został wypożyczony do portugalskiego klubu FC Paços de Ferreira. Oficjalnym powodem jest sytuacja rodzinna piłkarza. Wkrótce okazuje się jednak, że Amaral nie znalazł wspólnego języka z trenerem Żurawiem
09.01: Tymoteusz Klupś został wypożyczony na pół roku do Piasta Gliwice.
10.01: Kolejorz poinformował, że nowym nabytkiem będzie defensor Zagłębia Lubin Alan Czerwiński. 26-latek związał się z Kolejorzem trzyletnim kontraktem.
10.01: - Chcemy dojść do finału Pucharu Polski i go wygrać. Chcemy zająć jak najwyższe miejsce w lidze. Będziemy robić wszystko, by te plany zrealizować - zapowiada po rozpoczęciu przygotowań do rundy wiosennej trener Lecha Poznań Dariusz Żuraw.
20.01: Rubin Kazań za 500 tys. euro kupił Darko Jevticia (na zdjęciu). W jego miejsce Lech chce sprowadzić Dani Ramireza
29.01: Lech Poznań wrócił ze zgrupowania w Belek. W Turcji rozegrał trzy sparingi - zremisował z Astrą Giurgiu 0:0, przegrał z Szachtarem Donieck 0:1 i pokonał NK Maribor 3:0. Nowym kapitanem został Thomas Rogne

Zobacz kolejne zdjęcie ---->

Polecamy

Husein Balić, piłkarz ŁKS: Jesteśmy zawodowcami i chcemy wygrywać  WIDEO

Husein Balić, piłkarz ŁKS: Jesteśmy zawodowcami i chcemy wygrywać WIDEO

Tak Grosicki zaskoczył Jagiellonię! Rajd przez połowę boiska, a potem gol dla Pogoni

Skrót meczu Piast - Warta. Zakochali się w wyniku 2:0