Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Poprzednie
Następne
Przesuń zdjęcie palcem
POMOCNICY...

Lech Poznań - Lechia Gdańsk 3:2. Oceniamy piłkarzy Kolejorza. Rewelacyjne rzuty wolne i błędy defensywy

POMOCNICY

JAKUB KAMIŃSKI - 5
To nie był tak fantastyczny występ 18-latka jak przeciwko Legii. Nasz pomocnik był bardziej aktywny niż w środowym spotkaniu, ale brakowało mu precyzji i wyczucia przy rozgrywaniu piłki.

PEDRO TIBA - 6
Człowiek od czarnej roboty nie lubi się oszczędzać i w meczu z Lechią pojawiał się w każdym sektorze boiska. Portugalczyk świetnie wywiązywał się z roli piłkarza łączącego defensywę z atakiem.

JAKUB MODER - 6
Huknął z wolnego w swoim stylu i miał bardzo duży wkład w zdobycie drugiej bramki. Poza tym - jak zwykle - mocno angażował się w rozgrywanie piłki. Tego piłkarza z przyjemnością się ogląda i nic dziwnego, że zainteresował się nim selekcjoner Jerzy Brzęczek.

DANI RAMIREZ - 7
Otworzył wynik spotkania strzałem z wolnego. Inna sprawa, że trochę pomógł mu Dusan Kuciak. Ważniejsze było to, że Hiszpan wywalczył wolnego. W następnych minutach mniej widoczny, ale dzięki niemu Kolejorz w drugiej linii jest kreatywniejszy niż rywale.

KAMIL JÓŹWIAK - 7
W pierwszej połowie był mniej aktywny niż zwykle, ale sportową złość pokazał w 45. minucie, kiedy wydawało się, że Lechia strzelając gola złapała wiatr w żagle. Odpowiedź popularnego „Józka” była piorunująca. Strzał w krótki róg był nie do obrony.

Czytaj dalej --->

Gwiazdor Wisły po finale Pucharu Polski: Zdecydowała determinacja i wiara do końca

Z kim zagra Wisła Kraków w europejskich pucharach? Oto potencjalni rywale!