4 z 4
Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze. Po ostatnim zdjęciu przejdziesz na i.pl.
Poprzednie
Przejdź na i.pl
Przesuń w prawo aby przejść na i.pl
MIKAEL ISHAK 4 (grał do 90. minuty)...

Lech Poznań tylko o jednego gola lepszy od Zagłębia Lubin (3:2). Niepotrzebna nerwówka w drugiej połowie. Oceniamy piłkarzy Macieja Skorży

NAPASTNIK I ZMIENNICY

MIKAEL ISHAK 4 (grał do 90. minuty)
W pierwszej połowie był najrzadziej przy piłce ze wszystkich lechitów. Nie dawał sobie odebrać piłki. Brakowało mu skuteczności i nie stwarzał zbyt wiele zagrożenia. Sam się pewnie zastanawia, jak w drugiej połowie nie trafił na 4:2. Miał całą bramkę...

Grali także:

PEDRO TIBA 3 (grał od 46. minuty)
Nie pomagał w defensywie. Totalnie niewidoczny i zagubiony po wejściu, gdzie Zagłębie przejęło środek pola. Stracił sporo piłek i raził nieporadnością. Podejmował same złe decyzje.

MICHAŁ SKÓRAŚ 6 (grał od 74. minuty)
Przytrzymał kilka razy piłkę na połowie rywala. Powinien mieć asystę przy strzale Ishaka. Dobra zmiana.