4 z 4
Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze. Po ostatnim zdjęciu przejdziesz na i.pl.
Poprzednie
Przejdź na i.pl
Przesuń w prawo aby przejść na i.pl
DAWID KOWNACKI 8 (grał do 71. minuty)...

Lech Poznań wykonał zadanie. Kolejorz rozbił Olimpię Grudziądz 3:0 i awansował do finału Pucharu Polski. Oceniamy lechitów

NAPASTNIK I ZMIENNICY

DAWID KOWNACKI 8 (grał do 71. minuty)

Miał swoją sytuację w pierwszych 20 minutach i powinien oddać zdecydowanie lepszy strzał. Za to kilka minut później już otworzył wynik spotkania, choć pomogli mu obrońcy rywali. „Kownaś” godnie zastępuje Ishaka, a to duża sztuka. Bardzo mu się chciało i był bardzo aktywny.

Grali także:
ADRIEL BA LOUA 5 (grał od 65. minuty)
Próbował dryblingów i pokazywał się do gry, ale zbyt wiele z tego nie wychodziło. Rywale sporo go faulowali.

MATEUSZ SKRZYPCZAK 6 (grał od 65. minuty)
Wystąpił na pozycji defensywnego pomocnika za Karlstroma. Grał na dużej intensywności i blisko rywala.

MIKAEL ISHAK 6 (grał od 71. minuty)
To było jego pierwsze wejście z sezonu z ławki rezerwowych. Grał na dużym luzie. Trener dał mu „poczuć” boisko przed meczem z Legią.

JAKUB KAMIŃSKI 5 (grał od 71. minuty)
Mogło zdziwić wprowadzenie go na boisko w drugiej połowie. Nie zrobił różnicy po wejściu na boisko.

KRISTOFFER VELDE (grał od 78. minuty) - bez oceny
Grał za krótko, żeby ocenić. W ostatniej minucie oddał strzał w poprzeczkę.

Zobacz oceny piłkarzy Lecha Poznań za mecz z Olimpią Grudziądz --->

Małapanew Ozimek wróciła na fotel lidera. Ostatnie kolejki IV ligi będą pasjonujące

Skróty meczów 32. kolejki 2 ligi. Nadzwyczajna pogoń GKS Jastrzębie. Stomil spadnie?

Szalony pomysł transferowy Legii Warszawa! Uda się?