Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Poprzednie
Następne
Przesuń zdjęcie palcem
Filip Bednarek 5...

Lech Poznań - Zagłębie Lubin 1:2. Kolejorz znów nieskuteczny. Zobacz, jak oceniliśmy lechitów

Bramkarz i obrońcy

Filip Bednarek 5
Przy stracie bramek niewiele mógł zrobić. Lech miał dużą przewagę, praktycznie nie mógł się wykazać

Alan Czerwiński 4 (grał do 61 minuty)
Wreszcie na swojej pozycji, ale przeciętny występ.

Antonio Milić 4
Mógł lepiej zareagować, przy kontrze, która dała pierwszego gola Miedziowym. Potem zbyt głęboko się cofnął tracąc z oczu Kurminowskiego. Po zmianie stron mógł się zrehabilitować, ale w polu karnym nie trafił w piłkę.

Filip Dagerstal 5
Przegrał przebitkę na połowie Zagłębia i z tego wyszła kontra, która dała drugą bramkę Zagłębiu. Po zmianie stron na pozycji defensywnego pomocnika

Pedro Rebocho 4
Widać było, że miał długą przerwę w grze. Rozkręcał się wolno, w pierwszej części bezbarwny, w drugiej znacznie bardziej aktywny. Nie pokazał nic wielkiego, lecz też nic nie zawalił

Trener Cracovii Tomasz Jasik: Cieszę się, że sami zapewniliśmy sobie utrzymanie

Ktoś próbował okraść Annę Lewandowską! "Wskoczyłam na niego"