Limanovia Limanowa - MKS Kluczbork LIVE! Mecz na szczycie drugiej ligi

Krzysztof Orzeł
Limanovia Limanowa zagra z MKS-em Kluczbork
Limanovia Limanowa zagra z MKS-em Kluczbork Edyta Strugińska
W Limanowej dojdzie do potyczki zespołów, które w tym sezonie nie straciły jeszcze bramki w 2. lidze Obie drużyny zaliczyły udany start i będą chciały potwierdzić swoją dobrą formę w najbliższym meczu.

Nadchodzący mecz zapowiada się bardzo interesująco. Zarówno jedna jak i druga drużyna w tych rozgrywkach nie zaznały jeszcze smaku porażki. Kluczborczanie w trzech spotkaniach zdobyli aż dziewięć bramek. W ostatniej kolejce rozbili Błękitnych 5:0 strzelając dwa gole w ciągu pierwszych dwóch minut, co pozwoliło im wskoczyć na pozycję lidera. Zawodnicy Limanovii zdobyli dotychczas trzy bramki i po dwóch zwycięstwach i jednym remisie plasują się w "czubie" tabeli, co może niektórych dziwić. O tym, że Limanovia będzie występowała w 2. lidze dowiedzieliśmy się kilkanaście dni przed startem rozgrywek. Z drużyny odeszła prawie połowa zawodników, więc dyspozycja i zgranie nowych zawodników nie była nikomu znana. Jak widać zespół świetnie się rozumie i jak na razie wygląda całkiem nieźle.

W środę Limanovia rozegrała mecz sparingowy z drugoligową Puszczą Niepołomice wygrywając 5:0. Trenerzy obu drużyn wystawili do tego spotkania głównie zawodników, którzy w pierwszych ligowych meczach nowego sezonu grali niewiele.

Sędzia sobotniego spotkania będzie Michał Zając z Sosnowca. Arbiter ten nie prowadził dotąd meczu Limanovii, sędziował za to trzy potyczki z udziałem piłkarzy z Kluczborka.

- Nie ma lepszej mobilizacji jak pokonać lidera tabeli - zapowiada trener limanowskiego zespołu, Robert Kasperczyk.

Spotkanie Limanovii z MKS Kluczbork pierwotnie zaplanowane było na 24 sierpnia. Na prośbę gości nastąpiła zmiana terminu na 23 sierpnia.