Liverpool - Crystal Palace LIVE! Pożegnanie Gerrarda na Anfield

Bartosz Głąb
Już dzisiaj o 18:30 na Anfield Road zostanie rozegranie spotkanie 37. kolejki angielskiej Premier League pomiędzy Liverpoolem, a Crystal Palace. Tematem przewodnim pojedynku będzie pożegnanie wieloletniego kapitana i legendy klubu "The Reds" Stevena Gerrarda.

To spotkanie dla kibiców i piłkarzy Liverpoolu będzie miało tylko jeden cel, godnie pożegnać swoją legendę - Stevena Gerrarda, który po raz pierwszy na murawę Anfield Road wybiegł 29 listopada 1998 roku. Od tego czasu przez kolejne siedemnaście lat Gerrard poprowadził "The Reds" do wielu triumfów, w tym do słynnej wygranej w Lidze Mistrzów w 2005 roku, kiedy to w Stambule mimo przegranej do przerwy z Milanem 0:3 udało im się odrobić straty i zwyciężyć w rzutach karnych.

Wróćmy jednak do czasów dzisiejszych. "The Reds" już praktycznie stracili szansę na udział w przyszłorocznej Lidze Mistrzów. Do czwartego Manchesteru United tracą sześć punktów, a do końca sezonu pozostały już tylko dwa spotkania. W poprzedniej kolejce podopieczni Brendana Rodgersa zremisowali w hicie kolejki na Stamford Bridge z Chelsea Londyn 1:1.

Crystal Palace walczy dzisiaj o przerwanie fatalnej passy czterech kolejnych porażek z rzędu. Małym usprawiedliwieniem może być to, że w tych czterech meczach dwa były arcytrudne, czyli pojedynki z Manchesterem United czy Chelsea, jednak wcześniej udało im się przegrać także z będącym w strefie spadkowej Hull City.

Początek spotkania na Anfield Road o 18:30, a na relację LIVE z tego meczu zapraszamy bardzo serdecznie do Ekstraklasa.net!