ŁKS ZNICZ PRUSZKÓW NA ŻYWO. WYNIK MECZU ŁKS VS ZNICZ. ZNICZ ŁKS NA ŻYWO WYNIK MECZU

TJ/LS
ŁKS ZNICZ NA ŻYWO. WYNIK MECZU ŁKS ZNICZ NA ŻYWO
ŁKS ZNICZ NA ŻYWO. WYNIK MECZU ŁKS ZNICZ NA ŻYWO ŁKS ZNICZ NA ŻYWO. WYNIK MECZU ŁKS ZNICZ NA ŻYWO
ŁKS ZNICZ PRUSZKÓW NA ŻYWO. WYNIK MECZU ŁKS VS ZNICZ. ZNICZ ŁKS NA ŻYWO WYNIK MECZU. Dziś piłkarze ŁKS grają na wyjeździe z drużyną Znicza Pruszków. TRANSMISJA - relacja z meczu ŁKS vs ZNICZ na żywo od godz. 18.50. Czy podopieczni trenera Robaszka odniosą dziś pierwsze wyjazdowe zwycięstwo? Kibice ŁKS liczą na 3 punkty. Jak będzie w meczu ze Zniczem Pruszków? zobaczymy.

ŁKS ZNICZ PRUSZKÓW 2:1 NA ŻYWO

Naciśnij F5, żeby odświeżyć stronę.
KONIEC MECZU ŁKS WYGRYWA SPOTKANIE
93'Kontuzja zawodnika. Masażysta wkracza na boisko.
91'Gol!!!!! Rozwartowicz strzela bramkę dla swojej drużyny.2:1 dla łodziaków.
90'Doliczone 4 minuty.
85'Zmiana w ŁKS. Zagdański pojawi się na boisku, ale wcześniej żółta kartka dla zawodnika ŁKS.
84'Gol dla Znicza. ŁKS traci bramkę. Pogubili się zawodnicy z al. Unii.
79'1:0 Pyciak faulowany. Masażysta na boisku. Bramkarz ŁKS wybija piłkę.

ŁKS ZNICZ PRUSZKÓW 1:0 NA ŻYWO

71'1:0 Wybija bramkarz Znicza.
70'Dobra akcja ŁKS-u. I kolejna...
67'Na wejście na boisko czeka Bryła. trener czeka na zakończenie akcji na boisku. Zmiana w drużynie ŁKS. Pieczara schodzi z boiska.
62'Będzie zmiana w drużynie ŁKS. Rzut rożny dla łodziaków.
58'Kontuzja zawodnika LKS. Nie ma zmiany.
56'1:0 Pieczara ukarany żółtą kartą.
54'Kostyrka faulował przeciwnika. Kocot strzela z dystansu, niecelnie...
49'1:0 Szkoda, ze ŁKSiacy nie strzelili drugiej braki w pierwszej połowie, widać, że teraz tracą siły...
47'Ruszyli. Błąd ŁKS-u. Faulowany Pieczara.
Czekamy na początek drugiej połowy.

ŁKS ZNICZ PRUSZKÓW 1:0NA ŻYWO

Wynik meczu ŁKS Znicz 1:0
46'**Koniec pierwszej połowy. ŁKS prowadzi 1:0. 45'01:0 Arbiter dolicza minutę. Łodzianie maja przewagę, wyraźnie dominują nad przeciwnikiem. Gwizdek sędziego. 42'Kolejna dobra akcja ŁKSiaków. Zabrakło precyzji. Widać, ze zawodnicy z al. Unii walczą o kolejną bramkę. 38' Piłka dla gospodarzy 25' Wrzutka w pole karne znicza, ale sędzia odgwizduje faul na bramkarzu. 23' Było groźnie, Znicz zaatakował, ale na szczęście zabrakło ostatniego podania. 20' Wynik się nie zmienia, obraz gry na szczęście też nie - ŁKS kontroluje sytuację i prowadzi. 15' ŁKS gra mądrze, łodzianie prowadzą grę.
10' GOOOOLLLL dla ŁKS RADIONOW głową pokonuje bramkarza !!!

9' ŁKS dobrze próbuje grać agresywnie, ale na razie nic z tego nie wynika. Nie ma sytuacji bramkowych. 7' Teraz groźna akcja zawodników gospodarzy, ale na szczęście dośrodkowanie nieudane i piłka pada łupem łodzian.
5' Wynik meczu 0:0
Nie ma bramki - sędzia pokazuje, że bramka nie zostaje uznana - pozycja spalona.
GOLLLLL dla ŁKS!!!
Pierwsza dobra akcja ełkaesiaków, dośrodkowanie, próba strzału Radionowa, ale obrońcy na posterunku.
3'Pierwsze minuty - gra wyrównana. Obie drużyny na razie bez akcji podbramkowych.
1' Gramy**

18.59 Piłkarze już na murawie, obie jedenastki gotowe do gry!
18.55 Do meczu już tylko 5 minut.
18.50 Zawodnicy już w szatni - za około 10 minut sędzia wyprowadzi obie jedenastki na murawę boiska.
18.45 Piłkarze obu drużyn już kończą rozgrzewkę.

Dzisiaj (19) drugoligowi piłkarze ŁKS rozpoczną w Pruszkowie mecz ze Zniczem. Beniaminek z Łodzi chciałby się wreszcie cieszyć z wygranej na wyjeździe.

Do tej pory drużyna ŁKS dwukrotnie walczyła na obcych boiskach w rundzie jesiennej. Zremisowała 1:1 zarówno w Wejherowie z Gryfem, jak i w Stalowej Woli ze Stalą.

WYNIK MECZU ŁKS VS ZNICZ

ZNICZ ŁKS NA ŻYWO WYNIK MECZU

ŁKS ZNICZ PRUSZKÓW NA ŻYWO. WYNIK MECZU ŁKS VS ZNICZ. ZNICZ ŁKS NA ŻYWO WYNIK MECZU. Dziś piłkarze ŁKS grają na wyjeździe z drużyną Znicza Pruszków. TRANSMISJA - relacja z meczu ŁKS vs ZNICZ na żywo od godz. 18.50.

Materiał oryginalny: ŁKS ZNICZ PRUSZKÓW NA ŻYWO. WYNIK MECZU ŁKS VS ZNICZ. ZNICZ ŁKS NA ŻYWO WYNIK MECZU - Express Ilustrowany