Łukasz Zwoliński z kolejnym golem w lidze chorwackiej. HNK Gorica wygrała 3:1

DW
Andrzej Szkocki/Polska Press
Łukasz Zwoliński przyczynił się do zwycięstwa drużyny HNK Gorica nad HNK Rijeką, strzelając gola w 30. minucie spotkania. Polski napastnik pewnie wykorzystał rzut karny, a jego zespół wygrał ostatecznie 3:1.

Były napastnik Pogoni Szczecin rozpoczął spotkanie w pierwszym składzie i grał przez 86 minut. Do siatki trafił po pół godzinie gry, kiedy podszedł do piłki ustawionej na 11. metrze i pewnie pokonał bramkarza rywali. To dla niego dziewiąte trafienie w tym sezonie, ale pierwsze od listopada!

W drużynie gości wystąpił Tibor Halilović, który odszedł z Wisły Kraków w zimowym okienku transferowym.

HNK Gorica zajmuje 5. miejsce w tabeli chorwackiej ekstraklasie z 30 punktami na koncie. Do prowadzącego Dinama Zagrzeb zespół Zwolińskiego i Michała Masłowskiego traci aż 18 punktów. Do wicelidera z Rijeki HNK Goricy brakuje tylko czterech oczek.

Łukasz Zwoliński zagrał w tym sezonie 18 spotkań, w których zdobył dziewięć bramek. Dołożył do tego asystę i trzy żółte kartki.