Marek Papszun wściekły! Aż dwie zmiany jeszcze w pierwszej połowie meczu Korona - Raków. To pokłosie słabej gry i bramki gospodarzy

Piotr Rzepecki
Canal+ Sport screen
PKO Ekstraklasa. Marek Papszun postanowił zareagować na sensacyjną bramkę Korony Kielce. Szkoleniowiec Rakowa miał w Kielcach przypieczętować mistrzostwo Polski, tymczasem po golu Jakuba Łukowskiego z rzutu karnego i bardzo słabej grze "Medalików" może się okazać, że feta zostanie przełożona na następny weekend.

PKO Ekstraklasa. Korona sensacyjnie wyszła na prowadzenie. Papszun reaguje

Na pewno nie jest do śmiechu Markowi Papszunowi. Szkoleniowiec, który najpewniej sięgnie po upragnione mistrzostwo Polski być może będzie musiał poczekać z fetą do przyszłej kolejki. Bowiem w Kielcach to gospodarze otworzyli wynik - bramkę z rzutu karnego po zagraniu ręką Frana Tudora strzelił najskuteczniejszy strzelec beniaminka Jakub Łukowski.

Korona świetnie rozpoczęła mecz. Żółto-krwiści grają z jednym zawodnikiem więcej, z trybun bowiem są wspierani przez komplet widzów. Doping i fantastyczna atmosfera udziela się podopiecznym Kamila Kuzery, którzy od początku atakują lidera, a strzelony gol jest konsekwencją wielu ataków i naprawdę ładnej gry.

Reakcja na słabą grę Rakowa jest nad wyraz wyraźna. Jeszcze w pierwszej połowie dokonał dwóch zmian. W 39. minucie na ławkę zbiegli Bogdan Racovitan i Gustav Berggren. Na plac weszli Ben Lederman i ofensywnie usposobiony Wiktor Długosz.

Jeśli Raków dziś przegra w Kielcach, a Legia przeciwko Pogoni dziś o 17:30 sięgnie po komplet to wciąż będziemy mieli emocje, a Raków spuentuje sezon mistrzostwem najwcześniej za tydzień.