Mecz Sandecja Nowy Sącz - Wisła Płock ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

Krzysztof Rosłoński
Mecz Sandecja Nowy Sącz - Wisła Płock ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO wojciech wojtkielewicz/kurier poranny gazeta wspolczesna / polska press
Mecz Sandecja Nowy Sącz - Wisła Płock ONLINE. W sobotę na stadionie w Niecieczy dojdzie do pojedynku Sandecji Nowy Sącz z płocką Wisłą w ramach 5. kolejki rozgrywek LOTTO Ekstraklasy. Dla gospodarzy będzie to okazja do podtrzymania zwycięskiej passy z całego tygodnia, goście zaś będą chcieli odwrócić zły los, jaki ciąży na nich zarówno w lidze, jak i Pucharze Polski. Kto wywalczy cenne punkty?

Mecz Sandecja Nowy Sącz - Wisła Płock ONLINE

Podopieczni Radosława Mroczkowskiego mogą ostatnie dni zaliczyć do bardzo udanych. W niedzielę bowiem pokonali oni obecnie trzecią ekipę ligowej tabeli z Białegostoku, wywalczając pierwsze, historyczne punkty za wygraną w najwyższej klasie rozgrywkowej. W środę zaś pozostawili na placu boju pierwszoligową Miedź Legnica, ale tutaj triumf przyszedł po niezwykle zaciętej walce, ponieważ gola na wagę awansu do kolejnej rundy Pucharu Polski Wojciech Trochim zdobył w 6. minucie doliczonego czasu gry.

"Nafciarze" zaś musieli dwukrotnie uznać wyższość "Białej Gwiazdy", w zeszły piątek w rozgrywkach ligowych, zaś we wtorek w "Pucharze Tysiąca Drużyn". Za pierwszym razem cenny punkt uciekł w ostatnich minutach gry za sprawą gola strzelonego przez Carlitosa, w drugim wypadku gra była równie wyrównana, jednak wówczas Jakubowi Łukowskiemu udało się zdobyć gola dającego prowadzenie, by w ciągu kolejnych kilkunastu minut stracić dwa po rzutach karnych pewnie wykorzystywanych przez Ivana Gonzaleza.

Z okazji zbliżającego się Święta Wojska Polskiego, przed spotkaniem zostanie odegrany hymn państwowy, zawodnicy zaś wyjdą na plac gry w eskorcie żołnierzy z biało-czerwonymi szalikami. Dodatkowo klub przygotował promocję cen biletów dla weteranów wojennych i obecnie służących wojskowych.

Początek meczu o godzinie 15:30. Transmisja rozpocznie się na 20 minut przed pierwszym gwizdkiem w Canal+ Sport. Jeśli jednak nie będzie możliwości obserwowania zmagań przed teleodbiornikiem, zapraszamy na relację LIVE! w serwisie GOL24.pl.

NIE ZAGRAJĄ:

Sandecja:[b] Maciej Małkowski (kontuzja), Grzegorz Baran (zawieszony)
[b]Wisła Płock:
Kamil Sylwestrzak, Piotr Wlazło, Maksymilian Rogalski (kontuzje)

5 OSTATNICH SPOTKAŃ:

Sandecja:
(21.07.2017) Sandecja - Arka Gdynia 0:0 (Ekstraklasa)
(26.07.2017) Warta Sieradz - Sandecja 1:5 (Puchar Polski)
(29.07.2017) Legia Warszawa - Sandecja 2:0 (Ekstraklasa)
(06.08.2017) Jagiellonia Białystok - Sandecja 1:3 (Ekstraklasa)
(09.08.2017) Miedź Legnica - Sandecja 1:2 (Puchar Polski)

Wisła Płock:
(14.07.2017) Wisła Płock - Lechia Gdańsk 0:2 (Ekstraklasa)
(23.07.2017) Wisła Płock - Lech Poznań 1:0 (Ekstraklasa)
(30.07.2017) Arka Gdynia - Wisła Płock 1:1 (Ekstraklasa)
(04.08.2017) Wisła Płock - Wisła Kraków 0:1 (Ekstraklasa)
(08.08.2017) Wisła Kraków - Wisła Płock 2:1 (Puchar Polski)

BEZPOŚREDNIE POJEDYNKI:

Dotychczas 14 spotkań, wszystkie w 1. Lidze, 2 zwycięstwa Sandecji, 4 remisy, 8 zwycięstw Wisły, stosunek bramkowy 16:28.

(24.05.2014) Wisła Płock - Sandecja 2:0
(13.09.2014) Wisła Płock - Sandecja 2:1
(12.04.2015) Sandecja - Wisła Płock 0:1
(05.09.2015) Sandecja - Wisła Płock 1:3
(02.04.2016) Wisła Płock - Sandecja 0:0

SĘDZIA:

Mariusz Złotek (Stalowa Wola): w tym sezonie 3 spotkania (1 w Pucharze Polski, 2 w Ekstraklasie), 12 żółtych kartek, 0 czerwonych i 1 podyktowany rzut karny.

PRZEWIDYWANE SKŁADY:

Sandecja: Michał Gliwa - Lukas Kubań, Dawid Szufryn, Płamen Kraczunow, Tomasz Brzyski - Adrian Danek, Bartłomiej Kasprzak, Michal Piter-Bucko, Wojciech Trochim - Mateusz Cetnarski, Aleksandyr Kolew

Wisła Płock: Seweryn Kiełpin - Cezary Stefańczyk, Bartłomiej Sielewski, Damian Byrtek, Patryk Stępiński - Arkadiusz Reca, Dominik Furman, Damian Rasak, Giorgi Merebaszwili - Kamil Biliński, Mikołaj Lebedyński

Mecz Sandecja Nowy Sącz - Wisła Płock TRANSMISJA TV

Wstęp do meczu Sandecja - Wisła Płock rozpocznie się o godz. 15 w Canal+ Sport. Początek transmisji ze spotkania o godz. 15:25 w Canal+ Sport i nSport+. Mecz komentować będą Cezary Olbrycht i Wojciech Jagoda (z Niecieczy).

15:30 mecz Sandecja Nowy Sącz - Wisła Płock