Mecz Wisła Płock - Raków Częstochowa 1:1 ONLINE. Mogą skupić się na lidze. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

Jacek Czaplewski
Wisła Płock - Raków LIVE! Mogą skupić się na lidze
Wisła Płock - Raków LIVE! Mogą skupić się na lidze Łukasz Klimaniec
Mecz Wisła Płock - Raków Częstochowa ONLINE. Dziś ostatni dzień w PKO Ekstraklasie przed przerwą na spotkania reprezentacji. Na budującym się obiekcie gospodarze zagrają z zespołem, który w czwartek odpadł z el. Ligi Konferencji. Relacja LIVE od godziny 12:30.

Mecz Wisła Płock - Raków Częstochowa ONLINE

Raków zrobił co mógł, żeby jako debiutant zagrać w fazie grupowej Ligi Konferencji. Do Belgii udał się z zaliczką, ale w drugiej połowie dał sobie strzelić dwa gole i ostatecznie przegrał dwumecz z Gent 1:3. Od teraz może skupić się na krajowym podwórku.

- To była fajna pucharowa przygoda - mówi trener Marek Papszun. - Zebraliśmy cały autobus doświadczeń. Mam nadzieję, że jeśli znów zagramy to uda nam się je wykorzystać i awansować przed tak gorącą publicznością jak w Gandawie, tyle że na stadionie w Częstochowie.

Z powodu przełożenia dwóch ligowych meczów Raków zajmuje odległe miejsce. Zwycięstwa nad Piastem (3:2) i Wisłą Kraków (1:2) przedzielił porażką z Jagiellonią (0:3). Wisła Plock pomimo rozegrania dwóch spotkań więcej od Rakowa ma taką samą zdobycz. Ostatnio rozbiła Zagłębie (4:0) w meczu na wodzie.

Nie zagrają w meczu Wisła - Raków:
Wisła: Furman (dyskwalifikacja)
Raków: Arsenić, Lederman (kontuzja), Papanikolau (dyskwalifikacja)

Ostatnie mecze bezpośrednie:
Wisła - Raków 2:2 (Ekstraklasa, 13.03.2021)
Raków - Wisła 3:0 (Ekstraklasa, 02.10.2020)

Mecz Wisła Płock - Raków Częstochowa TRANSMISJA TV
Transmisja na żywo w Canal+ Sport. Komentuje duet Rafał Dębiński – Radosław Majdan. W internecie mecz w aplikacji Canal+. Relacja LIVE od godziny 12:30 w GOL24 - zapraszamy!

Oprawa meczu Górnik Zabrze - Piast GliwiceZobacz kolejne zdjęcia. Przesuwaj zdjęcia w prawo - naciśnij strzałkę lub przycisk NASTĘPNE