Michniewicz: Lechia wygrała zasłużenie

psz
Czesław Michniewicz, trener Pogoni Szczecin
Czesław Michniewicz, trener Pogoni Szczecin SEBASTIAN WOLOSZ/POLSKA PRESS
- Kiedy przegrywasz u siebie, to żal jest większy. Były okazje do kontrataków w drugiej połowy, ale to nie był nasz dzień - przyznał Czesław Michniewicz, trener Pogoni Szczecin.

Czesław Michniewicz (trener Pogoni Szczecin): Gratulacje za zasłużone zwycięstwo. Kiedy przegrywasz u siebie, to żal jest większy. Były okazje do kontrataków w drugiej połowy, ale to nie był nasz dzień. Powiedziałem chłopakom, że nie będziemy w stanie utrzymać prowadzenia, dlatego chciałem żebyśmy zaatakowali w drugiej połowie wyżej. Dopiero gdy przegrywaliśmy, mieliśmy okazje do zdobycia bramki. Dobre zmiany dali Walski i Wojtkowski. Martwi mnie, że straciliśmy kolejnego piłkarza. Bez Janoty i Matrasa będzie nam trudno. Martwi mnie również, że prowadząc 1:0 drugi raz z rzędu nie zdobywamy nawet punktu.