Milan przegrywa z Palermo (ZDJĘCIA)

mgs
W meczu 10. kolejki Serie A Milan przegrał dość niespodziewanie 0:2 z Palermo. To druga po przegranej z Juventusem, porażka podopiecznych Filippo Inzaghiego w tym sezonie.

Podopieczni Filippo Inzagiego niespodziewanie ulegli beniaminkowi Serie A, Palermo 0:2 w meczu 10. kolejki rozgrywanym na San Siro. Pech dopadł mediolańczyków już w 24. minucie, kiedy samobójczym trafieniem popisał się Zapata. Gwoździa do trumny "Il Diavolo" wbił niespełna dwie minuty później mające polskie korzenie Paolo Dybala, który także wpisał się na listę strzelców. To druga porażka Milanu w sezonie, wcześniej drużyna ta przegrała jedynie z Juventusem Turyn.

AC Milan - Palermo 0:2

Bramki: 24. Zapata (sam.), 26. Dybala

Kartki: 17. Jong, 51. El Shaarawy, 88. Rami – 16. Gonzalez, 19. Morganella, 45. Andelkovic

AC Milan: Diego López – Abate, Alex (3' Zapata), Rami, De Sciglio – Poli (46' El Shaarawy), De Jong, Saponara – Honda (68' Pazzini), Torres, Ménez

Palermo: Sorrentino – Muñoz, González, Anđelković – Morganella, Bolzoni, Barreto, Lazaar – Maresca (67' N'Goyi) – Vázquez (86' Belotti), Dybala (89' Quaison)