PLanR
Polscy kibice mieli twarde lądowanie
Polscy kibice mieli twarde lądowanie Internet
Wczoraj (20.06) polscy piłkarze w katastrofalnym stylu przegrali z drużyną Mołdawii 2:3 w ramach eliminacji do Euro. Nasi zawodnicy, mimo dobrej pierwszej połowy i prowadzenia 2:0, dali sobie wbić aż 3 gole w drugiej połowie. Ta katastrofa stała się świetną pożywką dla Internautów,którzy nie próżnowali i zalali Internet śmiesznymi obrazkami. Zobacz najlepsze, najśmieszniejsze MEMY po meczu Polska-Mołdawia.

Fatalny występ polskich piłkarzy

Wczoraj oglądaliśmy kolejny tragiczny mecz reprezentacji Polski w eliminacjach Euro 2024. Drużyna Fernando Santosa mimo, iż prowadziła do przerwy 2:0 dała sobie wydrzeć zwycięstwo... Choć słowo 'wydrzeć' nie jest tu chyba na miejscu. Piłkarze Mołdawii po prostu zwycięstwo sobie wzięli, można nawet zaryzykować stwierdzenie, że biało-czerwoni je oddali.

Zobacz najlepsze,najzabawniejsze MEMY na temat meczu Mołdawia-Polska:

Takiego blamażu nikt się nie spodziewał. Już na kilka minut po spotkaniu w sieci zaczęło wrzeć, a Internet zaczęły zalewać krytyczne opinie i oczywiście MEMY. Obrazki śmieszne i straszne jednocześnie podkreślające żenadę i frajerstwo,ale również rozpacz kibiców.

- Jak taki mecz można wypuścić?! Z takim rywalem, przy tak zagranej pierwszej połowie? - zastanawiał się komentujący spotkanie Mateusz Borek.