Niemcy gromią w sparingu

Marcin Szczepański
Bez problemów poradzili sobie z Węgrami reprezentanci Niemiec. Nasi zachodni sąsiedzi w sparingu rozegranym na Stadionie Ferenca Puskasa w Budapeszcie zwyciężyli 3:0.

Wynik spotkania otworzył już w 5. minucie Lukas Podolski, wykorzystując rzut karny. W drugiej połowie podwyższył prowadzenie Mario Gomez, a wynik ustalił Cacau.

Węgry - Niemcy 0:3 (0:1)

Podolski 5', Mario Gomez 69', Cacau 73'

Węgry: Gabor Kiraly - Roland Juhasz (72' Tamas Priskin), Vilmos Vanczak, Boldiszar Bodor (45' Daniel Tozser), Laszlo Bodnar (86' Zsolt Laczko) - Krisztian Vadocz, Gábor Horváth, Balázs Dzsudzsák, Szabolcs Huszti (72' Zoltan Szelesi) - Sandor Torghelle (61' Krisztian Nemeth), Vladimir Koman (89' János Lázok)

Niemcy: Manuel Neuer - Arne Friedrich (71' Holger Badstuber), Per Mertesacker, Heiko Westermann, Jerome Boateng - Toni Kroos (62' Marko Marin), Sami Khedira (46' Dennis Aogo), Lukas Podolski, Piotr Trochowski (61' Marcell Jansen) - Miroslav Klose (62' Mario Gomez), Mesut Özil (45' Cacau)

Żółte kartki: Laszlo Bodnar - Arne Friedrich, Piotr Trochowski