Olimpia wykorzystała grę w przewadze i pokonała Kolejarza

msz
Olimpia Grudziądz pokonała Kolejarza Stróże 1:0
Olimpia Grudziądz pokonała Kolejarza Stróże 1:0 Piotr Kwiatkowski
Olimpia Grudziądz rozpoczęła rundę wiosenną od zwycięstwa 1:0 nad Kolejarzem Stróże. Gospodarze mieli w spotkaniu sporą przewagę, ale zwycięskiego gola strzelili dopiero, kiedy stróżanie grali w "10", po czerwonej kartce dla Bartłomieja Smuczyńskiego.

Dzięki zwycięstwu na własnym boisku z Kolejarzem Stróże Olimpia awansowała na czwarte miejsce (w niedzielę może ją wyprzedzić Arka). Bramkę na wagę trzech punktów zdobył dla gospodarzy Adam Cieśliński w 84. minucie. Wykorzystał dośrodkowanie Marcina Smolińskiego i precyzyjnym strzałem głową posłał piłkę do siatki. Gospodarze wykorzystali grę w przewadze, ponieważ sześć minut wcześniej czerwoną kartką został ukarany Bartłomiej Smuczyński. Tym samym Dariusz Kubicki, który 6 stycznia zastąpił Tomasza Kafarskiego, udanie zadebiutował w oficjalnym meczu jako szkoleniowiec Olimpii.