Zagłębie Sosnowiec

Zagłębie Sosnowiec

Obserwuj klub

1 3 4 5 ... 83 »

Terminarz rozgrywek

16. sierpnia 2019 16. października 2019

Brak danych
Sobota, 17 sierpnia 2019
— Piłka nożna, — Fortuna 1 Liga, 4. kolejka 17.08.201918.08.2019
15:00 Zagłębie Sosnowiec 1:0 Miedź Legnica
Środa, 21 sierpnia 2019
— Piłka nożna, — Fortuna 1 Liga, 5. kolejka 21.08.201921.08.2019
19:00 Puszcza Niepołomice 0:2 Zagłębie Sosnowiec
Niedziela, 25 sierpnia 2019
— Piłka nożna, — Fortuna 1 Liga, 6. kolejka 24.08.201925.08.2019
14:45 Zagłębie Sosnowiec 1:2 GKS Tychy
Piątek, 30 sierpnia 2019
— Piłka nożna, — Fortuna 1 Liga, 7. kolejka 31.08.201901.09.2019
17:30 Stomil Olsztyn 1:3 Zagłębie Sosnowiec
Niedziela, 08 września 2019
— Piłka nożna, — Fortuna 1 Liga, 8. kolejka 07.09.201908.09.2019
14:00 Zagłębie Sosnowiec 1:1 GKS Bełchatów
Sobota, 14 września 2019
— Piłka nożna, — Fortuna 1 Liga, 9. kolejka 14.09.201915.09.2019
16:00 Radomiak Radom 2:1 Zagłębie Sosnowiec
Sobota, 21 września 2019
— Piłka nożna, — Fortuna 1 Liga, 10. kolejka 21.09.201922.09.2019
18:00 Zagłębie Sosnowiec -:- GKS Jastrzębie
Czwartek, 26 września 2019
— Piłka nożna, — Puchar Polski, 1/32 finału 24.09.201926.09.2019
20:30 Zagłębie Sosnowiec -:- ŁKS Łódź
Niedziela, 29 września 2019
— Piłka nożna, — Fortuna 1 Liga, 11. kolejka 28.09.201929.09.2019
18:00 Odra Opole -:- Zagłębie Sosnowiec
Sobota, 05 października 2019
— Piłka nożna, — Fortuna 1 Liga, 12. kolejka 05.10.201906.10.2019
18:00 Zagłębie Sosnowiec -:- Sandecja Nowy Sącz
Sobota, 12 października 2019
— Piłka nożna, — Fortuna 1 Liga, 13. kolejka 12.10.201913.10.2019
Chrobry Głogów -:- Zagłębie Sosnowiec

Fortuna 1 Liga

Lp. Drużyna M. Pkt. Z. R. P. Bramki
Awans do Ekstraklasy
Baraże o grę w Ekstraklasie
Spadek do 2. ligi
1 Radomiak Radom Live 9 17 5 2 2 11-10
2 Stomil Olsztyn Live 9 16 5 1 3 10-10
3 Stal Mielec Live 8 16 5 1 2 10-8
4 Warta Poznań Live 8 14 4 2 2 11-8
5 GKS Jastrzębie Live 9 14 3 5 1 11-8
6 Miedź Legnica Live 8 14 4 2 2 11-7
7 Podbeskidzie Bielsko-Biała Live 8 14 4 2 2 12-8
8 GKS Tychy Live 8 13 4 1 3 16-10
9 Puszcza Niepołomice Live 9 13 4 1 4 7-8
10 Chojniczanka Chojnice Live 9 11 3 2 4 12-13
11 Bruk-Bet Termalica Nieciecza Live 8 11 3 2 3 10-7
12 Wigry Suwałki Live 9 11 3 2 4 11-12
13 Sandecja Nowy Sącz Live 9 11 3 2 4 8-11
14 Zagłębie Sosnowiec Live 9 11 3 2 4 10-10
15 GKS Bełchatów Live 9 11 3 2 4 11-10
16 Olimpia Grudziądz Live 8 10 3 1 4 15-14
17 Chrobry Głogów Live 9 4 1 1 7 4-18
18 Odra Opole Live 8 3 0 3 5 2-10