Piłka nożna, klasa A, grupa druga. Nida Oksa nowym liderem tabeli

Tego się chyba nikt nie spodziewał, Nida Oksa została nowym liderem tabeli świętokrzyskiej klasy A grupy drugiej.

W ostatniej kolejce, Nida Oksa pokonała na własnym boisku 2:1 Dąb Nagłowice. Gole dla Nidy w tym meczu w pierwszej połowie strzelali, Aleksander Karpiński i Andrzej Kusaj. Przy stanie 2:0, Dąb zdobył honorową bramkę.

W ogóle wynik tego meczu został ustalony już do przerwy. Nida w tym meczu zagrała w składzie: Adam Brzdąk, Michał Napora, Paweł Jaskólski, Andrzej Sójka, Adrian Sadowski, Szymon Kwapień (25 Daniel Matuszewski), Łukasz Barański (77 Łukasz Kułaga), Mateusz Bąk, Andrzej Kusaj, Aleksander Karpiński, Tomasz Różański Nida w tabeli ma dziewięć punktów i wyprzedza o jeden Zieleń Żeli-sławice.

W kolejnym meczu Nida Oksa zagra na wyjeździe z LKS Bolmin w niedzielę o godzinie 15.

Materiał oryginalny: Piłka nożna, klasa A, grupa druga. Nida Oksa nowym liderem tabeli - Echo Dnia Świętokrzyskie