Piłkarz Legii strzelił gola w meczu młodzieżowej reprezentacji Słowacji

mgs
Ondrej Duda
Ondrej Duda Sylwester Wojtas
Ondrej Duda rozegrał świetny mecz eliminacji młodzieżowych mistrzostw Europy. Gol piłkarza Legii w 90. minucie dał Słowakom remis.

Gdyby nie Ondrej Duda młodzieżowa reprezentacja Słowacji przegrałaby mecz eliminacji młodzieżowych mistrzostw Europy, w którym mierzyli się ze Szkotami. Dzięki bramce piłkarza Legii Warszawa zdobytej w 90. minucie Słowacy ostatecznie zremisowali 1:1 i udało im się odrobić punkt do liderującej Holandii, która dość niespodziewanie przegrała z Gruzją.

W meczach młodzieżowych reprezentacji mogliśmy tego dnia oglądać kilku innych piłkarzy naszej Ekstraklasy. W wyjściowej jedenastce reprezentacji Gruzji znalazł się Nika Dzalamidze z Jagiellonii Białystok i zagrał pełne 90 minut, a jego drużyna pokonała ekipę "Oranje" 1:0. W swojej reprezentacji zagrał tez Darko Jevtić z Lecha Poznań, ale Szwajcarzy przegrali na wyjeździe z Ukrainą 0:2.